Звоните сейчас! 050-157-19-94, 068-827-89-90, 063-761-08-17, Viber. Без выходных! 08:00-20:00 vodavvv@gmail.com

Лічильники тепла встановлення реєстрація «під ключ» м. Харків

Компанія VODOMERI

Швидко, Комфортно, Надійно!
Досвід>20 років!
Відгуки задоволених клієнтів!
Низька добра ціна!

ЗНИЖКИ ПОДАРУНКИ

Logo Kyivstar 068-827-89-90

Logo Lifecell 063-761-08-17

Logo Vodafone 050-157-19-94

НАПИСАТИ

Вкажіть ваш № телефону, вам зателефонують для погодження візиту спеціаліста.

Счетчики воды тепла установка регистрация поверка услуги сантехника

установка счетчик тепла теплосчетчик на квартиру

Моделі лічильників тепла — теплолічильників

NIK 7071.

Україна, ультразвуковий, латунний корпус, 12 літрів. Гарантія, настінний монтаж

Найнижча ціна!

5390 грн.

Landis Gyr Ultraheat T330.

Німеччина, ультразвук, 6 л, латунний корпус, батарея 12 років, настінний монтаж

Відключення опалення

Т230-5490 грн. Т3305790 грн.

Axis Qualcosonic 

Ультразвук, 6 л., 11 років, латунний корпус, ГКалл, настінний монтаж

Найкращі характеристики.

6290 грн.

TRUST

Україна, ультразвук, латунь, 15 л. 8 р., Gcal, компакт, зручне меню.

Гарантія 5 років.

5290 грн.

Engelmann SensoStar

Germany, ультразвук, латунь, 12 л,  10 років , гарантія 48 міс, 

Ціна-Якість

5890 грн.

SHARKY 774.

Австрія/Німеччина, Ultrasonic, 6l, 12 р., Cu-Zn, GCal,

6690 грн.

Zimmerstec

 Made in Ukraine, ультразвук, латунь, 12 л., 48 міс, 10 р.. АКЦІЯ

Оптимальний вибір

5590 грн.

установка счетчик тепла теплосчетчик на квартиру

СПЕЦІАЛЬНИЙ ПРАЙС

ЗНИЖКА 600 грн

замовляючи разом із сусідами!

установка счетчик тепла теплосчетчик на квартиру

Счетчики воды тепла установка регистрация поверка услуги сантехника

Чому замовляють у нас?

 1. Кваліфіковані, порядні, привітні та компетентні спеціалісти-профессіонали.
 2. Досвід інженерних проєктно-монтажних робіт 23 роки.
 3. Сертифікати, свідоцтва, ліцензія.
 4. Завжди швидкі строки- виконання замовлень.
 5. Затвердженні фіксовані точні соціальні, доступні Низькі ціни без переплат.
 6. Обов'язкова Доставка документів..
 7. Відгуки задоволених клієнтів та рекомендації спеціалістів.
 8. Працюємо без посередників.
 9. Знаємо як правильно підібрати лічильники та усі комплектуючі.
 10. Зручний сервіс європейського рівня - Online «не виходячи із дому» "в один клік".
 11. Гарантія до 10 років.
 12. Безкоштовні консультації, рекомендації та навчання.
 13. Будь-яка форма оплати: готівка, карткою, за  реквізитами, термінал, Приват 24, MONO, Sense та інш.

Счетчики воды тепла установка регистрация поверка услуги сантехника

ПРОПОНУЄМО

Якісний, профессійний, сертифікований та погодженний монтаж-встановлення (ДСТУ, СНіП, ДБН та інш. ) + Швидка за 21 день законна та офіційна реєстрація (технічні умови, проєкт, погодження, опломбування ита прийняття на облік тепломережами. 

НИЗЬКІ ЦІНИ

Надійний, найбільш точний та економний Лічильник Тепла – теплолічильник із гарантією до 10 років за низькою Інтернет ціною від 4999 грн. без додаткових та  прихованих платежів, націнок та  великих передоплат. Сплата по факту виконання!

ДОПОМОГА

Допоможемо Вам правильно та раціанально обрати прилад обліку тепла (лічильник тепла-теплолічильник) у відповідності до Ваших вимог, побажань та можливостей.

НАВЧАННЯ

БЕЗКОШТОВНО і зрозуміло пояснемо та навчимо як максимально економно користуватись теплолічильником, щоб  платити менше за опалення. Надаємо письмову та відео інструкцію як правильно знімати та передавати покази.

ПРОФЕССІОНАЛІЗМ

Наша компанія може наати Вам дійсно ексклюзивний сучасний якісний швидкий сервіс європейського рівня без посередників (комендантів, прорабів, майстрів ….).

ВІДГУКИ

Відгуки задоволених та щасливих клієнтів підтвердження нашого прагнення надавати якісні послуги.

установка счетчик тепла теплосчетчик на квартиру

Основні фунфункції теплолічильника:

Відображення конфіругаційних (сервісних) даних , які можуть бути налаштовані споживачем.

Архівація даних

Автодиагностика – виявлення та сигналізація аварійних станів вимірювальної системи, пошкодження датчику температури, занадто великої або малої витрати, зниження напруги батареї, малої різниці температур у подавальному та зворотньому трубопроводах та інш..

Архівація даних у кількох часових циклах до 60 місяців. 

j

Відображення актуальних даних: витрата тепла, моментальна витрата теплоносія, температура теплоносія у подавальному та зворотньому трубопроводах, коди можливих помилок.

i

Відображення усереднених даних – період усереднення встановлюється користувачем із  можливістю настройки кожні 15, 30, 45 або  60 хвилин.

Індивідуальний лічильник тепла у квартиру

Якщо у вас квартира у “Новобудові” або двотрубна горизонтальна система отопления тоді можливо легко, просто, вигідно та швидко встановити лічильник тепла- иеплолічильник і спачувати за опалення по факту.

Первинні інвестиції у прилад обліку теплової енергії, мають короткий строк окупності (від 2 міс.), та дозволять Вам суттєво економити на сплаті за послуги теплопостачання і зберегти Ваш сімейний бюджет! При встановленному лічильнику сума платежів може знижуватись на 40 — 100%, у чому вже давно переконались тисячі наших клієнтів.

Ви сплачуєте лише за те, що дійсно спожили. Коли ви або члени вашої родини відсутні вдома або йдуть на роботу, ви можете зменшити терморегулятором споживання тепла до мінімуму і не сплачувати за опалення  порожньої квартири  і “викидати свої гроші на вітер”. У Європі та  інших країнах світу вже давно зрозуміли вигоду раціонального та  бережлтвого використання коштовних енергорисурсів та сплати за них тільки по факту споживання.

Не завжди коммунальні служби та підприємства повність впораються із своїми обов’язками, температура у квартирі мінімальна, а рахунки за опалення по максимуму із кожним новим опалювальним сезоном збільшуються. Додаються ще витрати  на електроенергію, так як майже кожне друге домогосподарство має  вдома електрообігрівачі або кондиціонер, які вмикаються в особливо холодні періоди. Економити на сплаті за опалення реально, для цього необхідно лише встановити теплолічильник – лічильник  тепла для обліку фактично спожитого тепла.

Прилад обліку теплової енергії вимірює фактичне споживання ресурсів та дозволяє не тільки сберегти сімейний бюджет, але і економити тепло. Головна задача лічильника тепла – вимірювати кількість отримуваної енергії системою опалення квартири. Принцип вимірювання теплової енергії базується на тому, що при проходженні через радіатори опалення у квартирі, вода (теплоносій) стине, віддавая тепло, а лічильник тепла вимірюючи кількість теплоносія та «втрачену» ним температуру, обчислює кількість спожитої теплової енергії. Кількість тепла, спожите системою опалення квартири, визначається  як добуток об’єму теплоносія, що пройшов через систему опалення та  різниці температур на вході та виході із системи. Для визначення кількості тепла обчислювачу необхідні величини витрати та різниця температур у системі опалення. .Дані про витрату передаються до обчислювача від витратоміра, дані про температури, передаються від двух датчиків температури, один із  яких, монтується у подавльний трубопровід системи опалення, а другий у зворотній. Обчислювач теплолічильника визначає спожиту кількість тепла і вносить дані у пам’ять. Дані про  спожиту теплову енергію відображаються на екрані лічильника.

Сучасні лічильники будь-якого типу, відповідають усім необхідним стандартам та гарантують довготривалу та бесперебійну работу до 12 років за рахунок вбудованого елементу живлення (батареї).  Усі прилади обліку теплової енергії дуже точні.. Усі пристрої мають невеликий – компактний розмір і можуть бути встановлені у будь якому місці, навіть важкодоступному. 

Конструктивна особливість лічильників тепла дозволяє монтувати їх як у вертикальний так і у горизонтальний трубопроводи. . Витратомір теплолічильника може бути змонтованим як у подавальний так і у зворотній трубопровід системи опалення. Обирає лічильник із додатковими параметрами, можливо забезпечити зручність використання– з’ємне електронне табло обчислювача із великим дісплеєм та кабелем довжиною 1,5 м., із  можливістю кріплення на стіні; зберігання даних  та передача їх дистанційно та автоматично.. Інтерфейс лічильників простий, зручний, зрозумілий та легкий для зняття показів.. Лічильники мають лише одну кнопку.

Гарантією правильної роботи лічильників опалення буде їх профессійний, ліцензований та сертифікований монтаж . Забезпечити це можуть майстри, які мають багаторічний досвід встановлення теплолічильників в м. Харків.  Глибокі знання та досвід дозволяють нам пропонувати цілий комплекс як унікальних так і стандартних (монтаж, пуско – налагоджувальні роботи, налаштування, навчання) та  додаткових послуг (монтаж додаткового обладнання, терморегуляторів, балансувальних клапанів). Ми знаємо як правильно та якісно встановлювати лічильник на опалення у  квартирі.

установка счетчик тепла теплосчетчик на квартиру

встановити та зареєструвати лічильник тепла в м. Харків просто, швидко, надійно!

1. ЗАМОВЛЕННЯ

Зробити замовлення подзвонив нам або залишивши свій номер у формі для зворотнього дзвінка CallBack,  через форму зворотнього зв’язку на сайті або написав повідомлення у Viber/Telegram/Чат.  Погодити дату та час візиту специаліста.

2. МОНТАЖ

Візит спеціаліста та правильне встановлення лічильника тепла у відповідності до норм, правил, вимог.

2. РЕЄСТРАЦІЯ

Підготовка, погодження, отримання та направлення всієї необхідної проєктно-технічної та дозвільної документації у комуннальні підприємства. Опломбування, прийняття на облік, доставка та вручення усіх документів.

3. ГАРАНТІЯ

Сервісне та гарантійне обслуговування встановленних лічильників. Навчання та консультації по зняттю та передачи показів, рекомендації із раціонального споживання (економії) води та тепла.

У стандартну комплектацію встановлення теплолічильника входить:

Вентиль Італія

Вентиль/клапан регулювальний. Для точного налаштування та  регулювання витрати теплоносія- економія споживання тепла до 90 %.

Фільтр сітчастий товстостінний

Для захисту теплолічильника, системи опалення та  радіаторів від піску, іржи, дрібних часточок та інш.

Трійник Valtec

Європейська якість. Для монтажу датчика температури.

Фітинги KAN або Rehau

Для зїєднання трубопроводів системи  опалення із вузлом обліку теплової енергії

Інструмент та обладнання

Спеціалісти мають увесь необхідний сучасний високотехнологічний інструмент та  обладнання для виконання монтажних, пуско — налагоджувальних та  ремонтних рабіт.

Rehau/KAN/ТЕСЕ

профессійний інструмент для для монтажу лічильника опалення у трубопровід систем Rehau/KAN/Тесе

Апарат для пайки труб

Для виконання монтажу лічильників тепла у пластикові поліпропіленові ППР/PPR труби.

Rothenberger

Гідравлічний насос для перевірки герметичності системи опалення під тиском після встановлення теплолічильника.

У вартість встановлення лічильника тепла для опалення також входить:

ПРОЄКТ

Розробка (підготовка) та погодження Робочого Проєкту.

ОПЛОМБУВАННЯ

допуск до експлуатації та прийняття на облік

Замовити встановлення, реєстрацію лічильника тепла

Залиште заявку для встановлення лічильника- будете платити менше за тепло!

БЕЗ ВИХІДНИХ!

08:00-20:00

Вкажіть ваш № телефону, вам зателефонують для погодження візиту спеціаліста.

Контакти для встановлення та реєстрації лічильника тепла

Logo Kyivstar 068-827-89-90

Logo Lifecell 063-761-08-17

Logo Vodafone 050-157-19-94

НАПИСАТИ

vodavvv@gmail.com

Счетчики воды тепла установка регистрация поверка услуги сантехника

Компанія VODOMERI

засновано у 2000 році.

Досвід роботи >20 років!

Наші Ліцензія, Сертифікати, Свідоцтва

Счетчики воды тепла установка регистрация поверка услуги сантехника

Про нашу компанію

Ми встановили, зареєстрували та повірили лічильники води  та теплолічильники у тисчі квартир та будинків. Замінили кілометри труб та стояків, сотні радіаторів (батарей) опалення. Втілили у життя та  реалізували оригінальні ідеї наших клієнтів та проєкти наших спеціалістів. Це більше 20 000 задоволених сімей, що  рекомендуют нас своїм родичам, друзям, знайомим, сусідам и коллегам. Підтвердження-десятки позитивних відгуків.

Приймаємо активну участь у  Програмі Енергоефективності.

Ми здійснюємо профессійний, якісний монтаж та повірку Лічильників води та Тепла. Виконуємо швидку та офіційну реєстрацію. Пропонуємо Низькі соціальні ціни. У нашій команді висококваліфіковані, порядні спеціалісти із великим досвідом виконання замовлень та спілкування із клієнтами.

Наша мета– надавати найкращий та швидкий сервіс по встановленню, повірки та оформленню лічильників води та тепла за чесну добру справедливу ціну!

Компанія VODOMERI сучасна клієнтоорієнтовна соціальновідповідальна компанія. Для нас дуже важливо, щоб усі клієнти були завжди задоволені нашою роботою та відмінним результатом!.

Павло

Павло

Головний спеціаліст-менеджер

Вікторія

Вікторія

Ліцензіат та Інженер-проєктувальник

Сергій

Сергій

Сантехнік

Тимур

Тимур

Консультант

Відгки задоволених клієнтів

Кожен відгук індивідуальний,  і результати у кожному окремому замовленні можуть відрізнятись в залежності від  обставин та умов.

Замовити монтаж та оформлення лічильника тепла м. Харків

Контакти компанії  VODOMERI 

м. Харків, вул. Клочківська, 117

Logo Kyivstar 068-827-89-90

Logo Lifecell 063-761-08-17

Logo Vodafone 050-157-19-94

НАПИСАТИ

vodavvv@gmail.com